Przejdź do treści
Zako
X1000

Zaco X1000

Mała elektrownia
Roboty odkurzające dla przemysłu
z dużą siłą ssania

Robot sprzątający Zaco X1000

ZACO X1000: idealny robot odkurzający do zastosowań komercyjnych

ZACO X1000 to idealny robot odkurzający do zadań związanych ze sprzątaniem w przemyśle i profesjonalistach. ZACO X1000 to prawdziwie wszechstronny robot, który łączy wszystkie niezbędne funkcje w jednym rozwiązaniu. Płynnie integruje się z istniejącymi procesami sprzątania, odciążając personel i zwiększając efektywność pracy.

Dzięki wydajności czyszczenia do 1000 m² i mocy ssania 20.000 1000 PA, ZACO X2 wyznacza nowe standardy czystości i higieny. Model ZACO XXNUMX oferuje również automatyczne czyszczenie, co dodatkowo optymalizuje proces sprzątania. Automatyczne opróżnianie minimalizuje wymagania konserwacyjne. Wyposażony w dwustopniowy system separacji cyklonowej, skutecznie oddziela kurz i brud, zapewniając stałą, wysoką moc ssania. Specjalne funkcje czyszczące i zaawansowana technologia AI sprawiają, że nadaje się zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego.

Robot sprzątający Zaco X1000 ułatwia pracę w każdym miejscu.

Technologia Fortschrittliche

Wyposażony w zaawansowany system LiDAR, ZACO X1000 mapuje obszar do sprzątania i tworzy precyzyjne mapy, co pozwala na precyzyjne i skuteczne czyszczenie. W ten sposób X1000 przyczynia się do stworzenia higienicznego środowiska i zwiększa zadowolenie pracowników oraz klientów.

Robot odkurzający Zaco X1000 rozmontowany
Robot odkurzający Zaco X1000 (tył)

Najważniejsze cechy produktu

  • Einfache Bedienung
  • Nie jest wymagana żadna skomplikowana konfiguracja
  • LiDAR o zasięgu detekcji 12 m
  • 6-osiowy czujnik bezwładnościowy
  • Czujnik ToF 3D
  • Czujnik ultradźwiękowy
  • Dual Camera
  • Unikanie przeszkód przez sztuczną inteligencję
  • Modularer Aufbau
  • Wymiana baterii
  • Zmień moduł ssący
  • 2 baterie litowo-jonowe
  • Czas pracy 6 godzin
  • Baterie działają oddzielnie
  • Automatyczne samoładowanie
  • Duży pojemnik na kurz o pojemności 3 l
  • System separacji cyklonowej z
    kilka wlotów
  • Filtr przeciwpyłowy HEPA 13
  • Brak materiałów eksploatacyjnych
    (worek do odkurzacza) wymagany
  • Siła ssania 20.000 XNUMX Pa
  • Do 16 mm średnicy
    sprzątanie śmieci
  • Szerokość czyszczenia 37 cm
  • Podwójny wałek i bezpośrednie ssanie
  • Niezależnie mapuje
    Obszar porządkowy
  • Ekran dotykowy 5

Sterowanie za pomocą aplikacji

Aplikacja na telefon komórkowy
Łatwe sterowanie i monitorowanie robota za pomocą aplikacji w telefonie.

robot odkurzający_zaco_x1000_page
Robot sprzątający Zaco X1000

Żywotność baterii

3-6 godzin w zależności od ustawienia

ładowanie

5 Stunden 

obszar czyszczenia

750-1000 m²

ssanie

20 000 rocznie

Masa maszyny

376 x 372 x 365 mm

Waga

11,3 kg

Geschwindigkeit

maks. 0.7 m/s, regulowana indywidualnie

Zaawansowana technologia do precyzyjnego czyszczenia

ZACO X1000 zachwyca zaawansowaną technologią i precyzyjną nawigacją. Wyposażony w dwustopniowy system cyklonowy i czujniki ToF, oferuje wydajne rozwiązanie do czyszczenia powierzchni komercyjnych.

Wydajność dzięki precyzyjnej nawigacji i inteligentnemu mapowaniu

Dzięki precyzyjnemu mapowaniu obszaru roboczego i wysokiej wydajności, ZACO X1000 zapewnia efektywne sprzątanie. Inteligentna nawigacja gwarantuje dokładne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

Łatwa konfiguracja i sterowanie za pomocą aplikacji

ZACO X1000 jest łatwy w konfiguracji i można nim wygodnie sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Ta funkcja ułatwia monitorowanie i kontrolowanie procesu czyszczenia, a korzystanie z urządzenia jest jeszcze wygodniejsze.

Czas ładowania i czas pracy dla maksymalnej wydajności

Czas ładowania ZACO X1000 wynosi zaledwie 5 godzin, a czas pracy baterii waha się od 3 do 6 godzin, w zależności od ustawień. Te funkcje sprawiają, że jest to wydajne rozwiązanie do ciągłego czyszczenia dużych powierzchni.

Skuteczne sprzątanie powierzchni komercyjnych

ZACO X1000 to idealny robot odkurzający do powierzchni komercyjnych. Dzięki imponującej mocy ssania 20.000 2 PA, zaawansowanym czujnikom ToF i dwustopniowemu systemowi cyklonowemu, zapewnia dokładne i wydajne sprzątanie. Precyzyjne mapowanie miejsca pracy i intuicyjna obsługa za pomocą aplikacji sprawiają, że jest to niezastąpiony pomocnik w każdym profesjonalnym środowisku.

Robot sprzątający Zaco X1000 do powierzchni komercyjnych Robot sprzątający
Robot sprzątający Zaco X1000

Zainteresowany?

Dzięki bezpłatnemu konfiguratorowi robotów znajdziesz idealnego robota serwisowego lub sprzątającego dla swojej firmy. Stwórz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!

Co sprawia, że ​​ZACO X1000 jest idealnym robotem odkurzającym dla przemysłu?

Model ZACO X1000 został opracowany specjalnie z myślą o wymagających zastosowaniach w obiektach komercyjnych. Jego w pełni autonomiczne funkcje i prosta obsługa sprawiają, że jest on wyjątkowo przyjazny dla użytkownika. Dzięki dużej sile ssania i solidnej konstrukcji, może skutecznie czyścić duże powierzchnie. Bez trudu radzi sobie z brudem, kurzem i grubymi cząsteczkami, powszechnie występującymi w środowisku przemysłowym. Dzięki automatycznym cyklom czyszczenia oszczędza cenny czas pracy i zapewnia niezmiennie czyste podłogi.

Czy urządzenia ZACO X1000 można używać również w mniejszych firmach lub biurach?

Tak, chociaż ZACO X1000 został zaprojektowany z myślą o większych przestrzeniach przemysłowych, może być również używany w mniejszych biurach i firmach. Nadaje się również do użytku domowego. Automatyczne programowanie i wydajna funkcja czyszczenia sprawiają, że jest to idealny robot odkurzający do szerokiej gamy zastosowań komercyjnych.

Jakie zalety oferuje ZACO X1000 w porównaniu z innymi robotami odkurzającymi?

ZACO X1000 wyróżnia się na tle konwencjonalnych robotów odkurzających solidną konstrukcją i wysoką mocą ssania. W porównaniu z urządzeniami domowymi, został zaprojektowany specjalnie do użytku przemysłowego, na większych powierzchniach i w trudniejszych warunkach. Co więcej, inteligentna technologia nawigacji sprawia, że ​​jest wyjątkowo precyzyjny i z łatwością radzi sobie nawet ze skomplikowanymi planami pięter i przeszkodami.

Czy ZACO X1000 nadaje się również do stosowania w zapylonym środowisku przemysłowym?

Tak, ZACO X1000 został zaprojektowany specjalnie do pracy w wymagających warunkach, takich jak magazyny, hale produkcyjne i inne obszary przemysłowe. Potrafi poradzić sobie z dużymi ilościami pyłu i zanieczyszczeń bez utraty wydajności. Zintegrowane filtry zapewniają niezawodne wychwytywanie nawet drobnego pyłu.

robot odkurzający_zaco_x1000_page

Skuteczne rozwiązania czyszczące dla firm: Roboty odkurzające do użytku profesjonalnego

We współczesnym świecie biznesu wydajność jest kluczowym czynnikiem sukcesu – nawet w przypadku sprzątania biur, magazynów czy powierzchni sprzedażowych. Roboty odkurzające do zastosowań komercyjnych oferują innowacyjne rozwiązanie, które pozwala sprostać profesjonalnym standardom, jednocześnie oszczędzając zasoby. Korzyści płynące z robota sprzątającego, takiego jak ZACO X1000, są szczególnie widoczne w małych i średnich firmach. Dlaczego jednak te roboty odkurzające są dobrym wyborem, zwłaszcza dla firm?

Idealne czyszczenie różnych typów podłóg

Robot odkurzający i mopujący, taki jak Zaco, dla sektora B2B, został zaprojektowany specjalnie do dokładnego czyszczenia dużych powierzchni, takich jak twarde podłogi czy dywany. Dzięki dużej mocy ssania i opcjonalnej funkcji mopowania, niezawodnie usuwa brud, kurz i plamy – wszystko za jednym razem. Dzięki nowoczesnemu systemowi wykrywania przeszkód, urządzenia bez trudu omijają meble, maszyny i inne przeszkody, zapewniając bezproblemowe sprzątanie.

Dane techniczne ZACO X1000

ZACO X1000 to wydajny robot odkurzający zaprojektowany specjalnie do sprzątania dużych powierzchni. Jego imponujące parametry techniczne podkreślają jego wydajność i wszechstronność:

  • Wymiary : 376 x 372 x 365 mm

  • Waga netto : 11,3 kg

  • Zasięg powierzchni : do 1.000 m²

  • Czas pracy/czas czyszczenia : do 5 godzin

  • Tworzenie map : mapy 2D/3D

  • Czyszczenie wielostopniowe : Tak

  • Stacja ładowania : Tak

  • Harmonogram sprzątania : Tak

  • Strefy zamknięte : Tak

  • Siła ssania : 20 000 Pa

  • Szerokość czyszczenia : 370 mm

  • Czas pracy baterii : do 6 godzin

  • Głośność : 62 dB

Wnioski: Przemyślenie sprzątania na nowo

Inwestując w profesjonalny robot odkurzający i mopujący, firmy inwestują w przyszłościową technologię, która oszczędza czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy działasz w przemyśle, handlu detalicznym, czy w biurach – te roboty odkurzające to idealne rozwiązanie dla firm ceniących wydajność, czystość i nowoczesną technologię.

Postaw na inteligentne sprzątanie i przenieś swój biznes na wyższy poziom!

Bezpłatna konsultacja wstępna Zadzwoń pod numer 041 500 75 52